ІНФО Всі останні події доступні в розділі ЗМІ ПРО НАС
open-navigation
close-navigation

Партнери та донори

НАШІ

ПАРТНЕРИ та ДОНОРИ

З 2017 року Фонд, як правозахисна організація родичів політичних в'язнів Кремля, цивільних заручників та військовополонених Росії, формує широке коло однодумців та партнерів в Україні та за її межами довкола ідеї захисту загальнолюдських духовних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, боротьби за свободу від авторитарного режиму Росії ув'язнених осіб, а також європейського суспільства в цілому, замкнутого в інформаційному просторі пропаганди агресора.

2017

ІДЕЯ
СТАРТ
КОАЛІЦІЯ
ПАРТНЕРИ
ДОНОРИ

Коаліція

З моменту створення Фонд є учасником Коаліції на захист бранців Кремля, яка була сформованою разом з такими всеукраїнськими правозахисними громадськими організаціями як Об'єднання родичів політв'язнів Кремля, Кримська правозахисна група, Центр прав людини «ZMINA», Медійна ініціатива за права людини, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод та КримSOS.

Дяльність Коаліції зосереджена на адвокації, звільненні та захисті осіб, які позбавлені волі з політичних мотивів в умовах міжнародного збройного конфлікту в Україні.

основні завдання

01

Боротьба за звільнення осіб, позбавлених волі з політичних мотивів у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України

02

Ведення спільного списку осіб, позбавлених волі з політичних мотивів у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України

03

Допомога родинам осіб, позбавлених волі з політичних мотивів у зв’язку зі збройною агресією РФ проти України

Міжнародне співробітництво консолідується довкола партнерства з інституціями ЄС, національними органами влади країн-членів ЄС, їх посольствами в Україні, а також громадськими організаціями, зокрема Центром європейських цінностей з питань політики безпеки (Чехія), Об'єднанням українців Франції, Асоціацією українців Брюсселю тощо. Крім того, Фонд взаємодіє з українською діаспорою, зокрема і через Представництво Світового Конгресу Українців в Україні.

Представники Фонду постійно запрошуються на робочі зустрічі з послами в Україні та їх представниками для свідчення про становище політичних в'язнів, цивільних заручників і військовополонених Кремля, питання їх обміну та соціального захисту (Франції, Канади, Естонії, Литви, Латвії, Чехії, Словаччини). Почесними гостями Фонду також є депутати країн-членів ЄС та представники ЄС, серед них Голова комітету закордонних справ парламенту Естонії Марк Міхельсон, спецпредставник ЄС з прав людини Еймон Гілмор.

партнери

ДОНОРИ