ІНФО Всі останні події доступні в розділі ЗМІ ПРО НАС
open-navigation
close-navigation

ПУБЛІЧНА АДВОКАЦІЯ

29 січня 2022 року

Налагодження спільної роботи щодо звільнення українських в'язнів Кремля

На запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Франції в Україні Etienne de Poncins / Етьєн де Понсен представники ПЛАТФОРМИ Олег Сенцов, Роман Сущенко, Ігор Гриб відвідали посольство та провели робочу зустріч, на якій були присутні заступник посла Брюно Косанель, перший секретар Люсьєн Таллє та Матільда Коме.
Обговорили питання налагодження спільної роботи щодо звільнення українських в’язнів Кремля.
28 січня 2022 року

Зустріч з Головою комітету закордонних справ парламенту Естонії Марком Міхельсоном

Дуже раді зустрічати в Києві великого друга України, Голову комітету закордонних справ парламенту Естонії Марка Міхельсона.
Екс-політв’язень Олег Сенцов та координатор ПЛАТФОРМА Ігор Гриб обговорили питання та спільні кроки щодо роботи зі звільнення бранців Кремля.
27 січня 2022 року

Круглий стіл: "Як збільшити присутність Криму в інформаційному просторі України в 2022?"

27 січня 2022 року в конференц-залі Національної спілки журналістів України Микола Семена та Ігор Гриб взяли участь у круглому столі: «Як збільшити присутність Криму в інформаційному просторі України в 2022?».
Практично в усіх виступах численних учасників дискусії круглого столу постійно звучало: треба активніше просувати тему Криму як в Україні, так і за кордоном, де дуже мало знають про біду тимчасово окупованого українського півострова. На восьмому році окупації, коли триває потужна інформаційна війна, держава має давати адекватну відповідь російським пропагандистам.
21 січня 2022 року

Робоча зустріч в посольстві Канади

Проведена чергова робоча зустріч в посольстві Канади – стратегічного партнера України.
Річард Колвін – начальник відділу зовнішньої політики та дипломатії, підтвердив незмінний курс Канади в підтримці нашої країни в протистоянні російській агресії та боротьбі за звільнення всіх бранців Кремля.
Також Річард Колвін зустрівся з Ігорем Грибом та Ігорем Козловським із ПЛАТФОРМИ ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ. Сотні українців, яких незаконно затримали в окупованому Криму, або в так званих ДНР і ЛНР, продовжують утримуватись у жахливих умовах.
19 січня 2022 року

Зустріч представників Платформи з Послом Естонської Республіки в Україні

19 січня відбулась чергова робоча зустріч представників ПЛАТФОРМА Олега Сенцова та Ігоря Гриб з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууском та Заступником голови місії Марґусом Герінгом.
Обговорили спільні кроки в протистоянні російські агресії та звільнення бранців Кремля.
26 листопада 2021 року

Другий день роботи Міжнародного форуму

Другий день роботи Міжнародного форуму. За кожним розглянутим питанням життя українських громадян.
Головування Польщі в ОБСЄ у 2022 році надає можливість посилити роль міжнародних організацій у звільненні заручників Кремля
25 листопада 2021 року

Третій міжнародний форум щодо східної України

Розпочав роботу Третій міжнародний форум щодо східної України “Подолання конфлікту на Донбасі як завдання різних поколінь: просування справедливості, діалогу, примирення”.
Організатор Форуму міжнародна коаліція правозахисних організацій CivilM+. Він проходить одночасно в Україні і в Німеччині.
В заході приймають участь представники ПЛАТФОРМА Володимир Жемчугов та Ігор Гриб.
21 листопада 2021 року

Обговорення діяльності Представництва та Офісу Кримської платформи

Представники ПЛАТФОРМА Олег Сенцов, Ігор Козловський та Ігор Гриб зустрілись з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем та його заступницею Дар’єю Свиридовою.
Учасники обговорили діяльність Представництва та Офісу Кримської платформи, питання українських політв’язнів, подальшу співпрацю з Представництвом та спільні кроки з урядом, у тому числі в справах звільнення бранців Кремля, допомоги сім’ям політв’язнів.
27 жовтня 2021 року

Зустріч з новим Послом Латвійської Республіки в Україні

Представники ПЛАТФОРМИ ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ Олег Сенцов, Ігор Козловський та Ігор Гриб зустрілись з новим Послом Латвійської Республіки в Україні Илгварсом Кляве (Ilgvars Kļava).
26 серпня 2021 року

Зустріч з депутатом Парламенту Чеської Республіки Павлом Жачеком

Проведена чергова робоча зустріч представників ПЛАТФОРМА з надійним другом України депутатом Парламенту Чеської Республіки Павлом Жачеком.
Народи України і Чехії мають багато спільного у відстоюванні національних інтересів.
Попереду багато спільних проєктів і звершень.
07 серпня 2021 року

Установчий форум Експертної мережі Кримська платформа

ПЛАТФОРМА ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ” на Установчому форумі Експертної мережі Кримська платформа.
Місія експертної мережі пов’язана із місією Кримської платформи, це сприяти консолідації міжнародної підтримки звільнення Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Чорного та Азовського морів від російської окупації, подоланню її негативних наслідків, розробляти та адвокатувати експертні напрацювання з відповідної тематики.
Цінності #КримськаПлатформа:
1. Повага до територіальної цілісності України, відновлення державного суверенітету в її міжнародно визнаних кордонах;
2. Повага до принципів забезпечення прав людини та міжнародного гуманітарного права;
3. Повага до забезпечення прав національних меншин, корінних народів, зокрема до реалізації права корінного кримськотатарського народу на самовизначення;
4. Повага до принципів інклюзивності діалогу та їх дотримання;
5. Повага до процесів забезпечення загальноукраїнської соціальної згуртованості та запобігання конфліктів;
6. Підтримка політичних рішень у процесі врегулювання, що не призводять до ризику виникнення наступних конфліктів.
21 липня 2021 року

Зустріч з представниками дипломатичного корпусу Канади

Дякуємо Уряду та народу Канади за постійну підтримку України у відстоювання незалежності та територіальної цілісності!
Сьогодні відбулась чергова зустріч представників об’єднання ПЛАТФОРМИ ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ з представниками дипломатичного корпусу Канади.
Герой України Володимир Жемчугов, політв’язні Володимир Балух та Павло Гриб обговорили з керівником політичного відділу Русланом Кацем питання співпраці ПЛАТФОРМА ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ і посольства Канади в справі захисту прав людині в світлі російсько-української війни.
В заході брав участь координатор ПЛАТФОРМИ Ігор Гриб.
26 квітня 2021 року

Спільний заклик "Люблінського трикутника"

Внаслідок концентрації збройних сил РФ парламентарі країн “Люблінського трикутника”, за ініціативи польської сторони, вирішили продемонструвати солідарність та висловити спільний заклик до поваги норм міжнародного права. У зв’язку із цим 20-24 квітня 2021 року віцемаршалок Сейму Республіки Польща пані Małgorzata Gosiewska – Poseł na Sejm RP відвідала Україну разом з делегацією. Цим візитом продемонстровано солідарність з Україною і підтвердження того, що українців “не буде залишено наодинці у складній ситуації”.
24 квітня 2021 року відбулась зустріч пані Малгожати Госієвської з представниками “ПЛАТФОРМИ ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ” та рідними полонених в ОРДЛО.
Ігор Козловський, Ахтем Чийгоз, Олег Сенцов, Володимир Балух подякували пані Малгожаті Госієвській за постійну підтримку в захисті незалежності України.
Координатор Платформи Гриб Ігор запропонував провести в сеймі Республіки Польща заходи, за участі колишніх політв’язнів.
Дякуємо Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Польща в Україні Bartosz Cichocki за організацію зустрічі.