ІНФО Всі останні події доступні в розділі ЗМІ ПРО НАС
open-navigation
close-navigation

ПУБЛІЧНІ АКЦІЇ

30 жовтня 2021 року

Акція на підтримку політв'язнів Кремля

13 жовтня 2021 року

Брифінг щодо застосування РФ катувань до в'язнів

ПЛАТФОРМА ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ спільно з Українським Центром Запобігання Катуванням провели брифінг щодо застосування РФ катувань до в’язнів, як державної політики. Трансляція велася на сайті Українського кризового медіа-центру. #Карпюк #Жемчугов
10 жовтня 2021 року

Свободу в'язням Кремля!

Роман Сенцов брав участь у European Youth Event, щорічного заходу, який організовує для молоді Європейський парламент у Страсбурзі. Там же разом з українськими студентами та лауреатами премії Сахарова влаштували флешмоб на підтримку українського політв’язня Нарімана Джеляла.
01 жовтня 2021 року

Акція-перфоманс

ПЛАТФОРМА ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ спільно з іншими правозахисними організаціями провели акцію-перфоманс з нагоди Дня народження політв’язня Володимира Дудки.

Свободу українським бранцям Кремля!
29 серпня 2021 року

Життя заручників Кремля – не іграшки!

Напередодні візиту президента України Зеленського до Вашингтона експолітв’язні, родичі українських політв’язнів і правозахисники прийшли під Офіс президента, аби вимагати порушити на президентській зустрічі з Байденом посилення питання тиску на РФ для звільнення бранців Кремля.
23 жовтня 2021 року

Переговори з дипломатами і визначення шляхів співпраці

Перед тематичними панелями разом з представниками ПЛАТФОРМА ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ попрацювали в кулуарах іноземними та вітчизняними дипломатами, урядовцями, представниками офіційних делегацій.
Увага до нашої платформи не менше, ніж до Кримської. Є спільне розуміння залучати родичів політв’язнів Кремля, звільнених бранців та партнерів нашої Платформи до масштабних заходів у світі з метою підвищення медійності та упізнаваності наших громадян, які перебувають у місцях несвободи на території РФ, на окупованих територіях Донбасу та Криму.
Для цього готуються серйозні документи для їх ухвалення на самітах провідних міжнародних форумів, організацій та установ. Незабаром ви почуєте імена наших побратимів з світових трибун, прочитаєте у світових ЗМІ та побачите на моніторах й екранах телевізорів.
На мій погляд, ефективною може стати ідея “закріплення” кожного з політбранців Кремля за конкретними європейськими та світовими ведучими спікерами, політичними та громадськими діячами, лідерами думок для подальшої підтримки і промоції. Її у кулуарах просуває кілька учасників Кримської Платформи.
Провели кілька переговорів з дипломатами і визначили шляхи співпраці.
03 серпня 2021 року

Зустріч румунських журналістів з батьками Валентина Вигівського

Сьогодні, в День народження політв’язня Валентина Вигівського, офісі ПЛАТФОРМА ЗВІЛЬНЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ відбулась зустріч румунських журналістів з його батьками.
Галина Вигівська розповіла про нелюдські катування, яким восьмий рік піддається Валентин, та як мужньо він поводиться в неволі.
Нагадуємо, що 03 серпня о 18.00 на Майдані Незалежності відбудеться акція на підтримку Валентина Вигівського та всіх політв’язнів Кремля.